Вже не вперше звертаюсь по допомогу до висококваліфікованого спеціаліста, професіонала своєї справи Ореста Богдановича Проніва. Щиро вдячна вам за лікування, за добре слово, за ту теплоту душі, яка дарує надію. Окрема подяка Наталії Володимирівні за трішки болючу, але таку чудодійну голкорефлексотерапію, оригінальний підхід, за мудру і завжди доречну пораду. Неможливо не згадати про дівчат-адміністраторів Вікторію та Наталю, які завжди привітно зустрінуть, порадять, допоможуть. Приємна тепла атмосфера, висококваліфікований персонал роблять ваш центр унікальним і найкращим місцем, куди хочеться приходити ще і ще!

З повагою і вдячністю, Віра 20.09.2017 р.

     Дуже вдячна Наталії Володимирівні та Оресту Богдановичу за багаторічну професійну допомогу і підтримку. Медичний центр «Біомед» - це місце, де завжди тепло і затишно, де зустрічають привітною посмішкою. Бажаю всім міцного здоров’я і процвітання.

Якимів А. Я. 2017 р.

     Ми із сином їздимо вже рік в «Біомед». Завжди, як приїжджаємо зустрічаємо тут привітних спеціалістів і не тільки, як мед-спеціалістів, але хороших людей. Вдячна Наталії Володимирівні за надану допомогу хоча болюча, але з результатом, за дівчат-адміністраторів, завжди веселих Віру та Аню. Процвітання і натхнення Вам усім.

Марія 20.09.2017 р.

     Неодноразово приїжджаємо з двома дітками в клініку «Біомед». Завжди зустрічають привітні адміністратори. Лікар Пронів Наталія Володимирівна дуже нам допомогла в лікуванні наших діток. Це спеціаліст з великої букви. Бажаю вам успіхів у всьому і залишатися завжди такими, як ви є.

Уляна 25.02.2018

     Я постійний клієнт мед. центру «Біомед». Час від часу звертаюсь за допомогою до лікаря Ніколаєвої Ольги Іванівни. Чудовий діагностик, кваліфікований лікар, вона завжди надасть пораду і допомогу. Особлива подяка і від всієї нашої родини, так як вона вчасно помітила серйозне захворювання і надала кваліфіковані поради щодо лікування. Щиро вдячна за все! Хочу зауважити і подякувати за привітність і увагу до пацієнтів адміністраторів закладу. Тепла зустріч і увага до людей тут були завжди!

Лариса 01.03.2018

     Зверталася в медичний центр щодо курсу лікувального масажу. Рекомендую Андріюк Петра Петровича як професійного фахівця.

Ольга 21.03.2018

     Відвідую Біомед із задоволенням, привітний персонал, затишно, хожу на процедуру "пресотерапія"- дуже подобається, чудовий релакс, добре знімає втому ніг. Усім рекомендую.

Катерина 12.02.2018

     Відвідала масаж Ігора Андрійовича Тарнопольського. Ох...оце була одна з найчудовіших годин в моєму житті!:) Процедура була проведена мега майстерно. Маю проблеми зі спиною і оце вперше за довгий час відчула полегшення. Ігор Андрійович справжній професіонал і закохана у свою працю людина. Дав, окрім того, багато корисних порад, щодо вправ для полегшення болей у спині. Тепр я знаю, що випрошуватиму у чоловіка на ДН:) Хочу ще:) ДЯКУЮ ВАМ ІГОР АНДРІЙОВИЧ!!

Христина 10.02.2018

     Два місяці тому відвідали медичний центр і потрапили на прийом до лікаря Мороза М.І. З першої хвилини помітно те, що Микола Іванович - спеціаліст високого рівня. Він впевнений у собі, залюбки допомагає пацієнтам. У нашому випадку, він став рушійною силою в одужанні чоловіка. Ми щиро дякуємо йому за встановлення вірного діагнозу.

Мирослава 02.04.2018

   Микола Шудрак найкращий масажит! Достатньо двох сеансів масажу, щоб відчути ефект. Одразу знімає біль з спини. Неодноразово зверталися з чоловіком до п.Миколи і задоволені результатом. З впевненістю можу сказати, що п. Микола професіонал своєї справи. Довіряйте своє здоров'я лише професіоналам!

Сенюта Лілія 07.02.2018